I'll dance, dance, dance, with my hands, hands, ...

28. května 2011 v 18:13 | Claire |  VOMIT MY MIND
Ne, nic neposlouchám, jen hlasitý rozhovor rodičů vedle, když si dávaj to svoje odpolední kafe. Miluju ten moment, když se máma snaží říct tátovi něco vtipnýho, milionkrát uteče od pointy a nakonec se tomu směje sama a ještě tak křečovitě. Jestli budu po ní, prosím zabte mě.

Dnešek je vážně úmorný. I na malířáku sem si víc odpočinula, nevím proč mi to teď tak příjde. Dopoledne jsem si mákla na webu, co kóduju pro jeden salon na Mělníku. S tou ženskou je domluva jako prase + ten design, co jsem byla nucená udělat je celkem kýč. Ještě že tam nechtěla dát barevný motýlky.

Příští týden mě čekají klauzury. Mám tři možnosti a já se nemůžu rozhodnout. Buď známka v kompozici s aršíkem, exlibris na Máchovský téma (ty známky taky), nebo ilustraci + obálku na Máj. ... Vidim to v pondělí na velkou improvizaci s nápadama, zvlášť když v hlavě nemám žádný .. to bude peklo.

Poslední dobou úplně nesnášim, když po mě někdo něco chce. Mám pocit jako poradit a tak. Já jsem například v photoshopu, v html a php neměla nikoho, koho bych se zeptala o pomoc a teď za mnou lidi lezou ať jim pomůžu já? Vůbec, neznam je v tu chvíli. Jedině, že jim pomoc nabídnu sama ... to mě pak zas sere, když jí odmítnou.

Teď jsem mrkla do zrdcadla a vzpoměla jsem si .. mám hnědej noc jak nevim co. Se sluníčkem jsem na plenéru nějak nepočítala.Doufam, že vyblednu co nejdřív, fuj.

Pokusím se udělat nějaký animace, ale nejenom že na to nemam talent, ale k tomu muj PC začal všechno strašně pomalu šrotit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama