I'm not hooker, sorry

18. května 2011 v 18:06 | Claire |  VOMIT MY MIND
I'm gonna drink my tears tonight

Mě se dneska vlastně ani blog psát nechce, ale nějakej kec by tu být mohl.

Dnešek je jeden z těch dnů kdy se nic nedaří. Nebo aspoň to neni vidět a špatný věci mají v mojí pozornosti přednost. Většina jsou maličkosti, které zítra zase přejdou, ale Draculu, mojí kočku, mi zítřek už nevrátí. Zemřela, dneska ráno jmse jí našli na silnici. Jo zajelo jí auto stejně jako Zuz († 20. října 2009). Já mam na kočičky smůlu, ale mam pocit že tak to v životě už je. Kluk, co chce zpívat, má problém s plícema. Holka, co chce pravou lásku, naletí každýmu děvkaři. Já miluju kočky, ale okolnosti mi to prostě nedovolujou.

K nadpisu - včera jsem šla domů pěšky ze školy. Což znamená celkem delší štreku kolem silnice. No a co se nestalo. Zastavil nějaký chlap - tak 40 letý podnikatel (?) - a ptá se, jak se dostane na sportoviště. Já nadšeně pro zlepšení karmy poradila. No že mi pak nabízel projížďku při který bych si mohla i vydělat - to mě fakt přivedlo do rozpaků. To fakt vypadam tak lacině?

Ha! Ale jedna věc co vzala muj život na nový level je, že jsem si konečně mohla poslechnout Born This Way - nové album Lady Gaga. Rozpovídávat se o tom jak je úžasný .. by bylo na dlouho. ;D

Pro dnešek vše,
Claire
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama