Červen 2011

Don't judge

28. června 2011 v 16:20 | Claire |  VOMIT MY MIND

Možná nejsem já zrovna ta pravá, která by měla o tomhle poučovat. Jen mě někdy mrzí jaké dokážou mít lidi předsudky + o věcech, do kterých jim nic není. Jsem momentálně nepříčetná a každého bych poslala do pekla za to, jak si udělají názor na věc o které neví ani ťuk a stejně se chovají jako že u všeho všude byli, všechno vědí, všechno zažili a oni, jedině oni znají pravdu.

Taky miluju, když si tady můžu hrát na chytrou a nemusim nikomu koukat do tváře, jak kroutí hlavou a v duchu se muu míhají slova, "bože co to zase plácá" a raději to tu ani nekomentuje.


Ale od toho tenhle blog vlastně, filtrovat tu, když jsem něčím rozčílená ne? Takže to vlastně účel plní, na FB tim nikoho nezatěžuju, říkat to taky nikomu nemusim a tady si to přečtou jen kolemjdoucí co ani nevidim ...

Dneska jsem opět nebyla ve škole, zítra se chystám jen pro učebnice a dát 40,- za kytku pro učitelku, co se bude kupovat hromadně. Taky už mam červenou barvu na vlasy, co jsem tak rok plánovala si koupit. A teď to mam dobře naplánovaný. O prázdninách se nikam nijak nechystám, takže je čas experimentovat s vizáží.Obarvím se v pátek, možná už ve čtvrtek, a pak záleží na výsledku, jestli to tu uvidíte i vy.

Čeká mě veéélký rozhodování co s penězma, co utržím za vysvědčení. Znova si kupovat Heartbeats? Obnovit šatník? Nebo investovat do nějaké mojí posedlosti? Furt se chystám si koupit ty černý čočky do očí.

Přemýšlím o té soutěži. Pořád. Chci něco originálního a popravdě dost nápadů mám, ale žádný u který ho by mi obrazně zasvítila žárovka nad mozkovnou a nadšeně se pustila do zrealizování. Vy máte nějaké nápady? První byla ta soutěž pro ty, co mají blog o celebritách nebo fanstránku, takže by to chtělo něco tématického ... jo možná se na konci prázdnin něčeho i dočkáte.

DJ Yasmin (Shahmir)

26. června 2011 v 15:08 | Claire |  Ostatní interpreti
Zatím nebudu dělat novou rubriku o ní, ale chtěla jsem vám jí jen představit. Nebudu entokrát psát slohy jako to bylo u Hurts třeba, jenom takovej seznamovací článek.


Yasmin jsem poznala skrze Kills, jsou to nejspíš dobré známé, protože Kills tuhle britku obsadila do 5. dílu první řady jejího Love, Kills xx. Před tim jsem jí nijak nevěnovala pozornost, krom follownutí na twitteru.

Blendy - Lady Gaga

26. června 2011 v 14:42 | Claire |  SCHEIßE
Klikněte na náhledy pro zobrazen na DeviantArtu

Jo jo, i já mam účet na DA, ale doteď mě to tam nějak netáhlo dávat tam moje nejčerstvější věci, ale tohle jsem se rozhodla, že dám. Možná je to trochu hlubšim stylu, žádný růžovoučký odlesky nebo světýlka, který by vás přinutili říct "Jůůů to je kvásnýý". Jsou to jednoduší blendy, prostě jen hra s texturou a fotkou + text, kterej se mi ani v jednom nepovedlo nějak geniálně umístit. Tenhle odstín modré je mi nějak sympatický, poslední dobou vůbec pastelový barvy u mě letí.

Jessie J na festivalu v Glastonbury - 25. června

26. června 2011 v 13:31 | Claire |  Jessie J
Je sice úžasný, že se Jessie i přes zranění překonává a snaží se vystupovat, ale nevim jak na vác, ale na mě to tu působí, jako by se jí ta noha zhoršovala. Podívejte se na to sami, měla by možná spíš doma ležet s nohama nahoře.


Lady Gaga na koberci před MTV Video Music Aid Japan - 25. června

25. června 2011 v 14:42 | Claire |  Lady GaGa
Že by konečně tvoje vlastní vlasy Gaga?


Lady Gaga vystoupila na MTV Video Music Aid Japan - 25. června

25. června 2011 v 13:49 | Claire |  Lady GaGa
Mám tu první kvalitní fotky z dnešního vystoupení Gaga na charitativní akci MTV Video Music Aid Japan, jak jsem se již zmiňovala, na pomoc obětem neštěstí z 11. května v Japonsku. Vystoupila s Born This Way a The Edge Of Glory a piano bylo ve tvaru obří tarantule! Těším se na další fotky.Wallpaper - Billie Joe Armstrong

23. června 2011 v 12:51 | Claire |  SCHEIßE
1650x1050

Opakuju, že s tim nejsem spokojená. Klikněte na náhled pro plnou velikost.

Ulila jsem se, mam tvořivou, nechcete záhlaví?

23. června 2011 v 8:46 | Claire |  VOMIT MY MIND
Jo jo jsem zase doma a mám úžasnou náladu něco vytvořit.Včera jsem dělala jeden wall, se kterým sice nejsem spokojená, ale vzalo mi to přeci jenom trochu času, tak to sem dám.Chystám se na nějaký ty bannery a možná že je udělám tak, aby se daly použít jako záhlaví pro vás.

Taky asi udělám nějaké textury, jen doufám že tu bude obecenstvo (krom dvou o kterých vím), co by je využilo. Pokud budete chtít grafiku s někým konkrétním, připomínám, že si klidně můžete říct. Jsem ochotná snad i udělat banner/blend/wall/záhlaví se Selenou a jinými mnou opovrhovanými lidmi.Chci říct, že ocením jakýkoliv zájem o moje výtvory, žádným dotazem mě nebudete obtěžovat.

+ Taky vás drtí, že najednou žádný záhlaví není odkaz? Já snad budu stávkovat před vedením Jyxo.

Lady Gaga na japonské tiskové konferenci "MTV Video Music Aid" - 23. června

23. června 2011 v 8:35 | Claire |  Lady GaGa
Gaga se zúčastnila konference MTV Video Music Aid v Japonsku, jde o hudební projekt Billboardu, který má uctít památku zemřelým zabitými vlnou tsunami nebo zemětřesením 11. května. Plakala nejspíš dojetím, .. bože ona je tak roztomilá. Sluší jí to, možná bych pod tou ofinou ráda vyděla ty růžky co měla při shootu pro BTW.


I was born with my free gun

21. června 2011 v 15:58 | Claire |  VOMIT MY MIND

Dostala jsem takový nepohodlný pocit, že vám někomu můžu přijít nepříjemná. Celý tenhle den upřímně stojí za prd. Do školy jsem si naivně vzala krabičku s tužkama, že si aspoň o PCV něco nakreslím. Dopadlo to tak, že těch deset lidí, co tam po 10.00 zůstalo, sedělo u maca - včetně mě.Je to fakt mrhání kyslíkem, možná muj život je vůbec tak nějak zbytečnej. Furt jsem nenašla úděl, za kterym bych si šla a věřila v to. Už jste v literatuře brali ten typ zbytečného člověka? Tayková ta bezděčná existence, co hledá sama sebe. Vždyť už ani sem ten svuj názor napsat pomale nemůžu.

I'm so bad but i don't give a damn
I love it when you're mad

Samozřejmě ke konci vyučování začalo pršet. Když přestalo, vydali jsme se na nádraží. A přišel ten zákon, zákon schválnosti, který nám zařídil že sotva jsme vyšli začalo chcát znova a naplno. Cestou vlakem jmse si povídali s K. o životě našeho učitele. Nechodí zrovna ve značkovém, jak dnešní mediálně zblázněná společnost téměř žádá. Chodí jako trhan upřímně, ale kdybyste viděli co v dílnách, tak byste se nedivili. Shodli jsme se na tom, jak je chválihodné, že k televizi doma má jen DVD, kde dětem pustí filmy, které on sám uzná za vhodné, jinak žádné programy, reklamy, násilí, komerční kecy. Jo má tři děti, úplně jsem žasla, když jeho starší syn začal letadlo rýt do plechu suchou jehlou. Vážně poklad, jakou čistou duši a vlastní vůli ty děti musí mít.

I'm not that typical baby
I'm a bad kid
Like my mom and dad made me
I'm not that cool and you hate ...

Jinak Kills bude o víkendu vystupovat (že by opět nějaká aktivita) a založila si Tumblr! Máte taky "tumblah"? Písněte andresu, follownu.Moje je loveisasuicide.tumblr.com.

No matter gay, straight or bi, lesbian, transgendered life

20. června 2011 v 18:49 | Claire |  VOMIT MY MIND

Oh kéž by. Dneska mě tlupa tupců ve škole rozčílila. Bohužel mezi nimi byla moje kamarádka, která prostě nedokáže pochopit, že stejně jako ona může milovat toho jejího dělníka co opravuje střechy, tak stejně tak může milovat žena ženu a muž muže. Ne nejsem lesba, ale už jenom fakt, že je určitá skupina lidí diskriminovaná nebo se jí někdo směje jenom za to, co miluje - to mě drtí.

Přišla nám suplovat na matiku učitelka, která je lesba a nějak to neskrývá. Samozřejmě ta sedící vedle mě na to hned musela upozornit, jako že počítáme s lesbickou mužatkou a podobně. Ona svojí netoleranci hájí tím, že prej je to proti přírodě. Proboha kde je něco černý na bílém sepsáno co je a co není proti přírodě? Nikde!

Ale já už nemam sílu se s nima hádat. Jednou jsem jinou holku za homofóbii označila jednoduše za hloupou a dneska si z toho utahovala, nechápu. Jenom, že mě to prostě dělá modřiny na duši.

Jaký máte vy názor? Rozepsala bych se mnohem víc, ale potlačim trochu vsteku na nějakou tu výtvarnou tvorbu, to motivuje.


Lady Gaga na Much Music Video Awards 2011 (19. června)

20. června 2011 v 17:01 | Claire
Nevím od kdy mají motýli peří nebo od kdy se ptáci líhnou z kukly nebo od kdy rostou chlupy v rozkroku a z podpaží v modré barvě, ale to že si Gaga stanovuje vlastní "mezi realitou a fantazií" pravidla není nic nestandartního. Možná, protože mě dneska všechno s*** musim říct, že tohle se mi fakt nelíbilo. :D Ne chlupy jinde než na hlavě neschvaluji a už vůbec ne tyrkysový. :D Ale jinak byla krásná, domu si veze dvě ceny a to za Nejoblíbenějšího mezinárodního umělce 2011 a Mezinárodní video roku 2011 (Judas). Vystoupli s The Edge Of Glory s kulisou připomínající videoklip - nic překvapujícího - a s Born This Way, kde se vykuklila v modelu od McQueena a po následujícím odhalení ukázala již zmiňované ochlupení. :D

Avatary - Lady Gaga, Taylor Momsen

19. června 2011 v 10:45 | Claire |  SCHEIßE
Lady Gaga

Taylor Momsen

Vlastně ani nevím k čemu avatary jsou, možná je to jen souboj s kompozicí, přece jenom do čtverce a ještě k tomu o tak malých rozměrech se všechno hůř rozmisťuje. Ale když budete putovat po "grafických blogískách", - těm je kompozice někde úplně u ....., kdo ví jestli vůbec ví co to je.

Ty poslední jsou malinko slabší, podle mého názoru. Jenom jsem se potřebovala zabavit, když jsem nahrávala fokty na tpr blog.


Co hořelo, to vyhulil ...

17. června 2011 v 17:45 | Claire |  VOMIT MY MIND
Už mě to lidi nebaví dávat sem fotky všech lidiček, u kterých jsem to měla v plánu. Pro rozjezd ta kupa fotek snad nějak stačí, odteď budu orpavdu dávat fotky jen to co mě vážně zaujme a ve většině případech k tomu budu mít co říct - přesně tak, jak jsem to tu chtěla od začátku.

Přemýšlela jsem o nějakých soutěžích pro vás, s trochu nevšedními cenami. Ano ceny vymyšlené mám, ale soutěže ne.První ceny by ocenili vlastníci fan blogů/stránek, kteří se už nechtějí spoléhat na fan stránky zahraniční + majitelky blogů o celebritách. Další cena se bude líbit fandům Lady Gaga (nečekaně). Zúčastnil by se někdo? Ovšem nebudou to jednoduchý věci, bojím se, že se nikdo nezúčastní protože vymyslím něco příliš zapeklitého nebo komplikovaného.


Ve škole se dnes vše uzavřelo, hrozí mi jen jedna trojka, pak asi dvě dvojky jinak samí. Má tam cenu ještě chodit? Nemááááááááááááááááááááááá

V Milovicích začíná Votvírák - úplně zbytečnej fest. Jenom čeští interpreti, nic zajímavého. Stejně je to jen záminka pro vypadnutí z baráku a pít celý víkend pivo. Fuj.

Já už nevim, co vám mam říct. Poslední dobou se nic neděje.

Lady Gaga v X Factoru

17. června 2011 v 15:43 | Claire |  Lady GaGa
(video jinak vložit nejde, omlouvám se)

Určitě jste už vystoupení viděli, přidávám až teď, protože jsem zprvu zapomněla a taky proto, že se objevili z natáčení nové fotky. Tohle vystoupení bylo skvělé, Gaga to moc slušelo. Vím, že tohle byl jen pouhý výstup v talentové soutěži, ale doufám, že například na Much Music Awards předvede něco s geniálnějším nápadem, možná od ní moc očekávám už.


Lady Gaga - The Edge Of Glory

17. června 2011 v 5:41 | Claire |  Lady GaGa
Kdo očekával desítky tanečníků a víc jak desítku různých scén, ten se spletl, byla jsem mezi vámi i já. V klipu nakonec vystupuje jen Gaga se saxofonistou Clarencem Clemonsem jen ve dvou scénách a to nevim jestli se to dá vůbec takle rozdělit, protože obě jsou ve stejné ulici.

Mě se klip líbí, ale nevím jestli se o klipu zrovna říct "v jednoduchosti síla". Možná by mohla mít na těch celých 5 minut aspoň jinou paruku.

Zajímavostí je, že Donatella Versace otevřela archiv modelů Gianniho po dlouhé době jenom pro Gaga, aby si vybrala kousky právě pro tento videoklip. + Koncept klipu byl úplně jiný.

Váš názor?

Wallpaper - Ellie Goulding

15. června 2011 v 17:38 | Claire |  SCHEIßE
1280x1024

Milá M. si přála tapetku s Ellie, takže tadááá. Vím jak je nebezpečné dávat na net svoje dílo nepodepsané, ale riskla jsem to - wall ve větším otagovaný není, stačí kliknout na náhled.