Hurts

4. června 2011 v 14:37 | Claire |  Hurts

Theo Hutchcraft a Adam Anderson tvoří toto bristké duo. Ani nevím, co mě donutilo si koupit jejich album Happiness. Před tím jsem slyšela jen cca 4 songy a album jsem si ani nestahovala. Poprvé jsem je viděla na FB kam si všichni do statusu dávali Wonderful Life.Po nějaké době, zvlášť, když jsem se dozvěděla, že budou vystupovat v Praze, jsem si poslechla další songy. Například Blood, Tears & Gold, už od názvu pro mě zajímavá záležitost.


Pak Stay a víc mě už ani nezajímalo, ne že by nezaujali, jen jsem víc slyšet nepotřebovala.


Ovšem po Sunday se to zlomilo, jestli se to dá tak říct. :D Objednala jsem si album a můžu jenom doporučit. Stydim se jejich sound k něčemu přirovnávat, ale jejich videa k ničemu přirovnat ani nelze.


V roce 2010 vydali již zmiňované album Happiness, z kterého doporučuji krom výše uvedených Illuminated, Silver Lining, Evelyn nebo Better Then Love.


Co já vím tak vyhráli cenu NME za Nejlepší novou kapelu 2011 a nebo německé Echo.


Co byste měli určitě slyšet je Hurts remix singlu Judas (Lady Gaga). Já moc remixy neposlouchám, ale tohle se doopravdy povedlo. Až na ten konec ..


13. března byli dokonce v Praze. Nebyla jsem tam a doteď nevím jestli mám litovat. Může tam bejt úžasná atmosféra, ale nedokážu si to představit, jaký tam mohl být dav, nevím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Boogie Boogie | 12. srpna 2011 v 0:33 | Reagovat

ahojky.. tímto bych tě chtěla pozvat k nám fanouškům Hurts na facebook :)
http://www.facebook.com/pages/Hurts-CZ-SK/140499875997702

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama