No matter gay, straight or bi, lesbian, transgendered life

20. června 2011 v 18:49 | Claire |  VOMIT MY MIND

Oh kéž by. Dneska mě tlupa tupců ve škole rozčílila. Bohužel mezi nimi byla moje kamarádka, která prostě nedokáže pochopit, že stejně jako ona může milovat toho jejího dělníka co opravuje střechy, tak stejně tak může milovat žena ženu a muž muže. Ne nejsem lesba, ale už jenom fakt, že je určitá skupina lidí diskriminovaná nebo se jí někdo směje jenom za to, co miluje - to mě drtí.

Přišla nám suplovat na matiku učitelka, která je lesba a nějak to neskrývá. Samozřejmě ta sedící vedle mě na to hned musela upozornit, jako že počítáme s lesbickou mužatkou a podobně. Ona svojí netoleranci hájí tím, že prej je to proti přírodě. Proboha kde je něco černý na bílém sepsáno co je a co není proti přírodě? Nikde!

Ale já už nemam sílu se s nima hádat. Jednou jsem jinou holku za homofóbii označila jednoduše za hloupou a dneska si z toho utahovala, nechápu. Jenom, že mě to prostě dělá modřiny na duši.

Jaký máte vy názor? Rozepsala bych se mnohem víc, ale potlačim trochu vsteku na nějakou tu výtvarnou tvorbu, to motivuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 21. června 2011 v 12:23 | Reagovat

No tak co bych tak měla napsat na to, že je Jennifer Lopez "tuctová?" :-D Co třeba to, že je dokonalé krásná a sexy, má za sebou víc než desetiletou kariéru plnou úspěchů a nevím co ještě. Dokonce i moje sestra, která ji nemá vůbec ráda jako osobnost ji uznává, má ráda její písničky a tvrdí, že krásnější ženskou neviděla.
A to mě přivádí k tvému článku. Píšeš o ignoraci lidí a přitom označíš Jennifer za tuctovou? Jedna věc je nemít ji rád, ale pokud ji označíš za tuctovou je to jako kdybys popřela všechno čeho dosáhla. :-) Vždyť ona i její hudba je už pojem. Podle ní se spousta nových "hvězdiček i hvězd" vyvíjela.
A tedy k tomuto článku. Nesnáším takovéhle ignoratny o kterých píšeš. Jednoduše lidská blbost je nekonečná.  Prostě řeknou něco hnusného, co ubližuje a mají z toho srandu. Většinou se ani nezamyslí. Ale to jak píšeš "kde je napsané co je a co není proti přírodě"- upřímně není romální být lesbička/gay. Zamysli se. Kdyby to bylo normální lidstvo by během relativně krátké doby vyhynulo. Ale ti lidé, kteří se "stím" narodí jsou naštěstí stále menšina a prostě za to nemůžou, tak proč by se za to taky měli stydět?
Omlouvám se za délku komentáře, ale okolnosti si to žádaly. :-D

2 Deborah* aff Deborah* aff | Web | 21. června 2011 v 15:58 | Reagovat

Jo no .. Někteří lidé jsou prostě ,,tak blbí" že to nepochopí .. Ty zase já nepochopím. Nechápu,co je na tom mít jinačí orientaci .. Noaco? Každý člověk má právo být sám sebou.

3 girls-mag Katie* girls-mag Katie* | Web | 21. června 2011 v 17:21 | Reagovat

já osobně si myslím,že ti co odsuzují homosexuální jedince,jsou buď blbci a nebo neví o co se vůbec jedná.navíc lidi,kteří jim nějak nadávají jsou jenom prach sprostý hovada,který se neumějí chovat.sama za sebe můžu říct,že homosexuály vůbec neodsuzuju a častokrát mi příjde,že homosexuálové jsou milejší a normálnější než ti heterosexuální

4 Adla - SB Adla - SB | Web | 22. června 2011 v 16:09 | Reagovat

Já si myslím, že za pár let, až ta holka pořádně vyroste, tak změní názor. Prostě puberťačka a puberťáci si z homo, bi apod. budou utahovat pořád. Ale oni z toho vyrostou. Mě je 17 a před pár lety jsem lidi s jinou orientací brala, jako že jsou prostě "divný". Dneska se tomu směju, nechápu, jak jsem si tohle mohla myslet. Jsou to proboha taky lidi! Já na nich nevidím nic špatnýho. A za to, když někdo řekne, že je to "proti přírodě" bych zabíjela. Jak proti přírodě proboha? Nechápu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama