Válka o stromy

5. června 2011 v 19:12 | Claire |  VOMIT MY MIND
Vždycky žasnu jak dokáží moji prarodiče překopat všechny naše plány během několika vteřin. Babička se možná úplně vyžívá v tom jak může někomu něco organizovat.

Například teď. Děda s babičkou bydlí v jednom domě se strejdou a jeho manželkou (je to píča, teta jí asi říkat budu jen výjimečně). No strejc chce nějak překopat zahradu, babča se mále rozbrečela u kafe, že jí zničí její skalky s kterýma se pitvala tak dlouho a dalo jí to vždycky moc práce. Jenomže přemluvte strejdu když má za manželku takovou ..... pindu. Fakt ho trochu změnila.

No ale k věci. Babča že chce abychom si ty stromky vzali mi .. a bl bla bla, omg to je nudný story. Nebudu to vypisovat všechny podrobnosti, já si myslim že si dokážete představit jaký to je.
_____________________

Žárovka nepřítel. Tenhle týden se mi povedlo rupnout už tři žárovky! Z toho jednou si takle na večer sedim na záchodě a že si teda rozvítim. to stačí zvednout levou ruku a bouchnout dozadu. No udělám to že jo .. a co se nestane rupne to a vypadnou pojistky v celym baráku, prostě pecka.

Zítra škola, měla bych se naučit nějakou tu finanční matematiku a připravit si vůbec, ale nedokážu se dokopat. K ničemu. To je konec tahle lenost. Ať nehledají žádnou smrtící bakterii co způsobuje krvavý průjem, ale lék proti lenosti! Svět ho potřebuje, sakra.

Jinak jsem se chtěla zeptat (vím že mi odpoví tak dva lidi), jestli tenhle blog vedu dobře? Mám na mysli, jestli je tu aspoň něco zajímavého.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 m m | 5. června 2011 v 21:19 | Reagovat

Určitě, jen pokračuj. ;)

2 Deborah* aff Deborah* aff | Web | 6. června 2011 v 14:36 | Reagovat

No teda :D Chudák babička a dědeček a strejda :D Když říkáš že je to taková ...... pinda,tak to musej mít fakt těžký :D Když tak o ní píšeš,připadá mi jako zlatokopka :D Víš,co myslím,ne ? :D Nojo,žárovky - zlo :D Né,tak párkrát sem ju možná rupla,ale třikrát za tejden,to fakt ne :D Hey,můžu ti říct,že tu lenost znám,musíš se jít učit,dělat úkoly,který fakt musíš,ale nejde to :D Nechce se ti :D Znám .. Hrůza :D Jasně,že vedeš tenhle blog suprově =) Vážně. Tenhle blog no a vůbec ty jsi originální =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama